تبلیغات
پاتوق وبلاگ نویسان شهرستان بویراحمد - خون شهید باز هم نفاق را رسوا کرد/ابراز خوشحالی داعش های وطنی و خارجی از شهادت سردار همدانی

پاتوق وبلاگ نویسان شهرستان بویراحمد
 
من روستایی ام
در شرایطی که در پی انتشار خبر شهادت سردار حسین همدانی در حین انجام مأموریت‌های مستشاری در حومه شهر حلب به‌دست تروریست‌های تکفیری مردم کشورمان داغ دار از دست دادن او بودند، اما برخی از رسانه های داخلی با رسانه های غربی و حامی داعش هم نوا شدند.
در حالی که سردار سرتیپ پاسدار حسین همدانی از فرماندهان دوران دفاع مقدس و مستشاران ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مدافعان حرم در حین انجام مأموریت‌های مستشاری در حومه شهر حلب به‌دست تروریست‌های داعشی به شهادت رسید، ، اما حامیان داعش در کشورهای منطقه و همچنین حامیان فتنه و داعشی‌های وطنی با ذوق‌زدگی و ابراز خوشحالی از خبر شهادت شهید نوروزی، به بازنشر خبر شهادت وی پرداختهاند.

در همین راستا در شرایطی که در پی انتشار خبر شهادت سردار حسین همدانی در حین انجام مأموریت‌های مستشاری در حومه شهر حلب به‌دست تروریست‌های تکفیری مردم کشورمان داغ دار از دست دادن او بودند، اما برخی از فعالان شبکه های مجازی و رسانه های داخلی با هم نوایی با رسانه های غربی و حامیان داعش مسیر اتخاذ شده توسط آنها را پیگری نمودند.


اما با این وجود روزنامه رویش ملت نیز با هم زبانی با سایر رسانه های بیگانه حاضر نشد تا عنوان شهادت را برای شهید همدانی بیاورد و در صفحه اول خود با تیتر «سرتیپ حسین همدانی در سوریه کشته شد» به انتشار این خبر پرداخت تا به این نحود چهره واقعی مسئولان این روزنامه اصلاح طلب و همفکرانش نمایان تر شود. 

 

اما در حالی روزنامه رویش در تیتر اول خود از عبارت «کشته شدن» استفاده نموده است و حاضر نشد تا برای وی از لفظ شهادت استفاده نماید که این اقدام همانند رسانه های ضد انقلاب و حامیان فتنه ۸۸ و رسانه های عربی-غربی است. در همین راستا سایت ضد انقلاب خودنویس، منتسب به نیک آهنگ کوثر از ضد انقلابان خارج نشین نیز با همین ادبیات به انتشار خبر شهادت سردار همدانی پرداخت. این سایت در این باره با تیتر «سرکوبگر جنبش سبز در سوریه کشته شد» کینه خود از وی را نشان داد تا منشا این اقدام نمایان تر شود.


این سایت در این باره نوشت: 

 سردار حسین همدانی که در سال ۱۳۸۸ فرماندهی لشکر محمد رسول الله را بر عهده داشت و از عوامل سرکوب "جنبش سبز" شناخته می‌شد، در حلب سوریه به دست نیروهای «داعش» کشته شد.

 

 

اما در حالی این افراد از خبر شهادت سردار همدانی ذوق زده شده اند که سایر رسانه های خارجی و ضد انقلاب رویه واحدی در پوشش این خبر اتخاذ نموده ان. در همین خصوص می توان به سایت های ضد انقلاب رادیو زمانه، دویچه وله فارسی، رادیو فردا، یورو نیوز، صدای امریکا، بی بی سی فارسی، گاردین و ... اشاره نمود. 

سایت رادیو زمانه در این باره در مطلبی با تیتر «حسین همدانی از فرماندهان سپاه پاسدارن در سوریه کشته شد» به انتشار خبر شهادت سردار حسین همدانی می پردازد.

دویچه وله فارسی نیز در مطلب خود با تیتر «یک فرمانده ارشد سپاه در حلب کشته شده است» می نویسد

سرتیب همدانی نقشی مهم نیز در مقابله با جنبش اعتراضی در سال ۱۳۸۸ داشته است. همدانی در آن سال مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران و معاون قرارگاه امام حسین بود که مسئولیت حفظ امینت تهران را بر عهده داشت.

دوئیچه وله در ادامه شهادت سردار همدانی را موید دخالت نظامی ایران در سوریه دانست و نوشت: هفته گذشته دو منبع اطلاعاتی لبنانی اعلام کردند که ایران صدها سرباز به سوریه اعزام کرده است . این خبر از سوی مقامات رسمی ایران تایید نشد.ایران در کنار روسیه متحد اصلی بشار اسد است و کمک‌های مالی و نظامی به رژیم سوریه می‌کند.

باید گفت: هنوز جریه خوار هایی از فتنه هستند که چهره پلید خود را به نمایش نگذاشته اند و ریختن خون مطهر حبیبان انقلاب این افراطیان خونخورار را نمایان خواهد کرد.

با تبریک و تسلیت دوباره به خانواده بزرگ قافله سالار شهیدان و همه دوستداران حبیب انقلاب باید بگویم که این انقلاب با خون این عزیز ان آبیاری شده و هیچ فتنه ای نمی تواند آن را خدشه دار کند.


نوشته شده در تاریخ دوشنبه 20 مهر 1394 توسط روح الله اخلاقی